Cast & crew

Spelers


Klemens Patijn

Burgemeester Theo

Lees meer


Janice Slot

Burgermeestersvrouw Anya

Lees meer


Janiek Vreeken

Anna, dochter van de burgemeester

Lees meer

 




Jelle Mensink

Soldaat Hendrik

Lees meer


Daniel van Duijvenbooden

Soldaat Jan

Lees meer


Artistiek team


Jolmer Versteeg

Regie


Silas Neuman

Dramaturgie


Nick van Dijk

Decorontwerp


Yvon Haan

Tekst




Bert Feddema

Kostuumontwerp


Reindert Kruse

Kostuumontwerp


Marieke Braaksma

Ensemble/figuranten




Rob den Otter

Componist


Remko van den Ende

Lichtontwerp


Ensemble

Anne Sophie Weerkamp
Beate Täuber
Clemens Maes
Maartje Temmink
Marieke Wink
Rudi Meulenbroek
Fay Meulenbroek
Danthe Meulenbroek
Anouk van den Berg
Irmgard Nieuwenhuis
Jose Logtenberg
Susan Sweitser
Manon Toonen
Bo Swart
Gerida van Gerrevink
Inge Schakelaar
Karien Muller
Noor Kleine Schaars
Yael Korse
Julia den Ouden
Marieke Smits
Annemaj Sweitser
Isa Opheikens
Joost Hemmen
Teun Grashof
Sinan Isikli
Wouter Rinzema
Marije Stobbe
Mila Wiertz
Niels van Essen
Rebecca Blind
Sandra Huisman
Stanieke Blanksma
Julia Bongers
Josefien Overeem
Hans van Eck
Bea Heres Diddens

Mannenkoor

Olaf Noorlander
Bennie van der Linden
Evert Fiechter
Geert Obdeijn
Geert Hamburg
Gerrit Grobbe
Hans Payens
Hans Meuleman
Hans van Polen
Harm Geensen
Henk Poppenk (reserve)
Herman Logtenberg
Herman Demmers
Hennie Steerneman
Jaap Wiegers
Jack Zernitz
Jan Zijp
Jan Scholtens
Jan Leunk
Jan Schakelaar
Klaas Blanksma
Lex Rutgers
Leo Willemsen
Paul Hondtong
Paul Timmer
Pedro Toeter
Peter de Jonge
Peter van Dijk
Peter Mullock Houwer
Rimmert Brandsma
Theo van der Linden
Theo Peenstra
Theodorus Meereboer
Thies Bijmold
Walter Doreleijers
Wietse Pama
Wim Oosterink

Dirigent: Peter van Dijk
In memoriam: Hennie Zuiderwijk

Kostuumatelier

Anneke Demmers
Gerda Nijhof
Jannie ter Horst
Joyce Scholtens
Julia Bongers
Nicole ter Horst
Marijke Oldenhof
Mohamad Bandar Abdulmoula
Sonja Versteeg
Stanieke Blanksma

Decorbouw

Bas Verduijn
Boris Saran
Ward Madlener
Wybe Pieter Feenstra

Crew

Anne van Uum  – Zakelijk leider
Eva Hermus – Productieleider
Katrine Steeghs  – Assistent productieleider
Willemien de Bruin/Anita Tuinstra  – Coördinator marketing en publiciteit
Sanne Kreikamp/Mariska Brouwers  – Marketing en publiciteit
Martin Mulder  – Techniek
Sietse Geesink – Techniek
Jan Aike Luchtenberg – Geluidstechniek
Duncan Kuipéri – Geluidstechniek
Jan Amse  – Fotografie
Renier Vermaak – Realisatie website

zorg dat u erbij bent

Bestel kaarten

7 t/m 22 september 2017

Onze Partners